RN55D6491FBSL
MFR.Part #
RN55D6491FBSL
JLCPCB Part #
C1427584
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors