RN55D6420FB14
MFR.Part #
RN55D6420FB14
JLCPCB Part #
C1394199
Description
-65℃~+175℃ 125mW 642Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors