RN55D6190FBSL
MFR.Part #
RN55D6190FBSL
JLCPCB Part #
C1427565
Description
-65℃~+175℃ 125mW 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors