RN55D5902FBSL
MFR.Part #
RN55D5902FBSL
JLCPCB Part #
C3440827
Description
-65℃~+175℃ 125mW 59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors