RN55D53R0FRE6
MFR.Part #
RN55D53R0FRE6
JLCPCB Part #
C3538159
Description
-65℃~+175℃ 125mW 53Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors