RN55D5363FR36
MFR.Part #
RN55D5363FR36
JLCPCB Part #
C1767834
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors