RN55D47R0FRE6
MFR.Part #
RN55D47R0FRE6
JLCPCB Part #
C1856059
Description
-65℃~+175℃ 125mW 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors