RN55D4640FRSL
MFR.Part #
RN55D4640FRSL
JLCPCB Part #
C3473194
Description
-65℃~+175℃ 125mW 464Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors