RN55D4420FBSL
MFR.Part #
RN55D4420FBSL
JLCPCB Part #
C1427557
Description
-65℃~+175℃ 125mW 442Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors