RN55D4201FB14
MFR.Part #
RN55D4201FB14
JLCPCB Part #
C1394505
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors