RN55D40R2FBSL
MFR.Part #
RN55D40R2FBSL
JLCPCB Part #
C1429992
Description
-65℃~+175℃ 125mW 40.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors