RN55D39R2FBSL
MFR.Part #
RN55D39R2FBSL
JLCPCB Part #
C1429134
Description
-65℃~+175℃ 125mW 39.2Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors