RN55D3742FR36
MFR.Part #
RN55D3742FR36
JLCPCB Part #
C1765542
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors