RN55D3572FBSL
MFR.Part #
RN55D3572FBSL
JLCPCB Part #
C3518211
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors