RN55D3470FR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55D3470FR36
JLCPCB Part #
C3367125
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 347Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors