RN55D3163FB14
MFR.Part #
RN55D3163FB14
JLCPCB Part #
C1414934
Description
-65℃~+175℃ 125mW 316kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors