RN55D3094FRE6
MFR.Part #
RN55D3094FRE6
JLCPCB Part #
C1795930
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.09MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors