RN55D2943FBSL
MFR.Part #
RN55D2943FBSL
JLCPCB Part #
C1429905
Description
-65℃~+175℃ 125mW 294kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors