RN55D27R4FR36
MFR.Part #
RN55D27R4FR36
JLCPCB Part #
C1772870
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors