RN55D2614FRE6
MFR.Part #
RN55D2614FRE6
JLCPCB Part #
C1795329
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.61MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors