RN55D23R0FR36
MFR.Part #
RN55D23R0FR36
JLCPCB Part #
C1765110
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors