RN55D2320FBSL
MFR.Part #
RN55D2320FBSL
JLCPCB Part #
C3567047
Description
-65℃~+175℃ 125mW 232Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors