RN55D22R6FBSL
MFR.Part #
RN55D22R6FBSL
JLCPCB Part #
C1428111
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors