RN55D20R0FRE6
MFR.Part #
RN55D20R0FRE6
JLCPCB Part #
C1768653
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors