RN55D2000FRE6
MFR.Part #
RN55D2000FRE6
JLCPCB Part #
C1856066
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 200Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors