RN55D1914FR36
MFR.Part #
RN55D1914FR36
JLCPCB Part #
C3410807
Description
-65℃~+175℃ 1.91MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors