RN55D1582FRE6
MFR.Part #
RN55D1582FRE6
JLCPCB Part #
C1770515
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors