RN55D1582FR36
MFR.Part #
RN55D1582FR36
JLCPCB Part #
C3545477
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors