RN55D1541FRSL
MFR.Part #
RN55D1541FRSL
JLCPCB Part #
C3509627
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors