RN55D1500FRE6
MFR.Part #
RN55D1500FRE6
JLCPCB Part #
C3448682
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors