RN55D14R0FRSL
MFR.Part #
RN55D14R0FRSL
JLCPCB Part #
C1781720
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors