RN55D1432FB14
MFR.Part #
RN55D1432FB14
JLCPCB Part #
C1442696
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors