RN55D1373FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55D1373FB14
JLCPCB Part #
C3506622
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 137kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors