RN55D1333FR36
MFR.Part #
RN55D1333FR36
JLCPCB Part #
C1766487
Description
-65℃~+175℃ 125mW 133kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors