RN55D1331FRSL
MFR.Part #
RN55D1331FRSL
JLCPCB Part #
C3446692
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors