RN55D1302FB14
MFR.Part #
RN55D1302FB14
JLCPCB Part #
C1369202
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors