RN55D1243FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55D1243FRSL
JLCPCB Part #
C1781509
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors