RN55D1153FR36
MFR.Part #
RN55D1153FR36
JLCPCB Part #
C1764470
Description
-65℃~+175℃ 115kΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors