RN55C95R3FR36
MFR.Part #
RN55C95R3FR36
JLCPCB Part #
C1766881
Description
-65℃~+175℃ 125mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors