RN55C9422CRSL
MFR.Part #
RN55C9422CRSL
JLCPCB Part #
C1795214
Description
-65℃~+175℃ 125mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors