RN55C93R1BBSL
MFR.Part #
RN55C93R1BBSL
JLCPCB Part #
C1428255
Description
-65℃~+175℃ 125mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors