RN55C89R8BB14
MFR.Part #
RN55C89R8BB14
JLCPCB Part #
C3409733
Description
-65℃~+175℃ 125mW 89.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors