RN55C8662FBSL
MFR.Part #
RN55C8662FBSL
JLCPCB Part #
C3489105
Description
-65℃~+175℃ 125mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors