RN55C8452FRSL
MFR.Part #
RN55C8452FRSL
JLCPCB Part #
C3557698
Description
-65℃~+175℃ 125mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors