RN55C8450FR36
MFR.Part #
RN55C8450FR36
JLCPCB Part #
C1769929
Description
-65℃~+175℃ 125mW 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors