RN55C8353BBSL
MFR.Part #
RN55C8353BBSL
JLCPCB Part #
C3578841
Description
-65℃~+175℃ 125mW 835kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors