RN55C8351BB14
MFR.Part #
RN55C8351BB14
JLCPCB Part #
C1413933
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.35kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors