RN55C8253BRSL
MFR.Part #
RN55C8253BRSL
JLCPCB Part #
C3480924
Description
-65℃~+175℃ 125mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors