RN55C8201BRE6
MFR.Part #
RN55C8201BRE6
JLCPCB Part #
C3542057
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors