RN55C8160BBSL
MFR.Part #
RN55C8160BBSL
JLCPCB Part #
C1428503
Description
-65℃~+175℃ 125mW 816Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors